6ماه و نیمگی و مریضی

6ماهه شدن خیلی برای من با خوشی همراه نبود.همونطور که توی پست قبلیم نوشتم تا 6 ماهم شد سرماخوردم و یک شب هم تب داشتم اما خدا رو شکر به دارو خوردن نرسیدم. اما 2 هفته بعدش دوباره گرفتگی بینیم شروع شد و ایندفعه شدیدتر بود.اما از شب سوم یکدفعه سرفه هام تبدیل به صدای خروسک مانندی شد و نفسهام سنگین شد. دائم به خاطر گرفتگی بینیم از خواب میپریدم و شروع به گریه میکردم و همش با خس خس نفس میکشیدم....مامانم خیلی ترسیده بود وهمش به بابام میگفت که بریم بیمارستان.اما بابام میگفت الان بریم هیچ دکتر درست و حسابی نیست و یک بلایی سر این بچه میارن و این بود که با بخور و این حرفها تا صبح منو رو کشوندن.

مامانم تا صبح فقط تونست 1 ساعت بخوابه و بقیه اش رو همش من رو نگاه میکرد که یک وقتی نفسم نگیره.

صبح منتظر بودن که داداشم بره مدرسه و بعد من رو ببرن بیمارستان لاله.اما همون روز اعلام شد که به خاطر برف مدرسه ها تعطیله!مامان و بابا هم به داداشم گفتن که خونه بمونه و کارتون نگاه کنه تا منو ببرن بیمارستان.

داداشم هم موند خونه.البته دیگه مامان و بابا یکجوری منو بردن که کلینیک بیمارستان باز شد و دکتر منو ویزیت کرد.گفت هیچ مشکلی در ریه ام دیده نمیشه و احتمالا این یک ویروس هست که چون من زمینه آلرژی دارم باعث خس خس سینه و خروسک شده. گفت باید حواسمون باشه شاید دوباره شب همون حالت بشم.گفت اگر عصر بدتر بودم منو ببرن و نصف دوز بهم دگزامتازون بزنن.خلاصه من این آمپول رو هم زدم و خیلی بهتر شدم....الان هم 3 روزی گذشته اما هنوز سینه من پر از خلط هست و گاهی سرفه میکنمنگران

کاش هیچ وقت هیچ نی نی مریض نشهناراحت

/ 3 نظر / 10 بازدید
مامان پوریا و آریا

6 ماهگیت مبارک [ماچ] انشاالله که دیگه هیچوقت مریض نشی کوچولوی ناز [ماچ]

غزال مامان آرتین

سلام عزیزم. ماشاله به گل پسرای نازت. گلم دکتر آرتین آمپول دگزامتازون داد و شربت زاتیدن که خیلی عالی بود. یک روزه خوب خوب شد! شب قبلش وحشتناک نفس میکشید و صبح سرفه های بوق مانندی میکرد که از صداش وحشت کرده بودم. دستگاه بخور سرد همیشه و همیشه تو خونه ات روشن باشه خیلی خیلی موثره. مامانم هم گفت قدیم وقتی بچه خیلی سرفه میکرده و اینا با روغن سینه و پشتشو ماسساژ میدادن و خیلی خیلی نرم میشده . امتحان کن! واقعا مریض شدن این طفل معصوما خیلی دردناکه! ایشاله همیشه صحیح و سالم باشن. خوشحالم از آشنایی باهاتون. روی گل پسراتو ببوس

غزال مامان آرتین

راستی گلم برای گرفتگی بینی تو هر سوراخ بینی یک سی سی قطره بینی بریز. ممکنه اذیت بشه و نذاره ولی خیلی موثره و سه سوته دماغش خالی میشه.