چکاب 3 ماهگی

من امروز برای چکاب 3 ماهگی به دکتر رفتم.قد و وزنم و دور سرم خوب بود.

 دکتر گفت به نظر میرسه که رفلاکس خفیفی دارم و باید موقع خواب سطح بدنم شیب داشته باشه تا راحت باشم.بهم شربت رانیتیدین داد تو روزی 2 بار بخورم .گفت یکماه بخورم و ببنبم تاثیرش چجوریه.

داداشم هم توی مطب همش کنارم وایستاده بود تا بچه های مریض نزدیکم نشن و منو مریض نکنن...داداش مهربون داشتن اینطوریه دیگهچشمک

حالا جالب قضیه اینه که وقتی دکتر میخواست تو گلوم رو نگاه کنه همش بهش میخندیدم.فکر میکردم داره با من بازی میکنه.بعدش هم وقتی داشت صدای قلبم رو گوش میداد یک عالمه خنده تحویلش دادم.

/ 3 نظر / 12 بازدید
منصوره مامان نورا

خدا حفظش کنه و این کانون گرم چهارنفره رو در پناه خودش بگیره . این بهترین آرزوییه که بلدم . من هم می خواستم بگم چقدر شجاعی ، می خواستم بگم واقعا چه شهامتی ، می خواستم بگم ... اما به جاش دیدم بهتره بگم آفرین به این دوراندیشی و همت عالیت .

مامان پوریا و آریا

پس وبلاگ آراد کوچولو اینجاست [لبخند] آریا هم رفلاکس خفیف داشت و شیر بالا می آورد به اون هم رانتیدین داد البته مشکل اصلی اش این بود که با لبنیات خوردن من بالا آوردناش بیشتر بود من دیگه لبنیات نمی خورم خیلی خیلی خوب شده .رانتیدین هم فقط چند روز دادم من کلا با شربت و دارو رابطه خوبی ندارم [لبخند] راستی چرا اینقدر عکس کم میذاری خودمو کشتم تا یه عکس از این گل پسر ببینم [چشمک]