آراد 4 ماه و بیست روزه

خوب من 2 هفته ای هست که لعاب برنج میخورم.خیلی هم دوست دارم.حتی وقتی که شیرین نیست.مامانم یک ذره کوچولو گاهی نبات توش میریزه اما میگه شکر فعلا قدغنه.

روزی 2 وعده و هر وعده حدود 3 قاشق مرباخوری میخورم.

گردن نگه داشتنم دیگه خیلی خوب شده البته اگر بخوام یکدفعه نگاه ناگهانی به یک سمت داشته باشم لق میزنه! ولی خوب دیگه میتونم تا حد زیادی کنترلش کنم.

دمر هم که میگذارنم تازه دارم یک کمی از دستهام کمک میگیرم و خودم رو بالا نگه میدارما.اما کلا از دمر بودن خوشم نمیاد.

از امروز هم مامانم فرنی رو میخواد برام شروع کنه.البته بدون شکر و با آرد برنجب که خودش درست کرده.حلا ببنیم دستگاه گوارش محترممون چه عکس العملی میخواد نشون بده.

/ 3 نظر / 12 بازدید
نگار

مطلب جالبی بود. موفق باشید ;)

مامان پوریا و آریا

سلام عزیز[گل] آریا یک ماهی هست که رفلاکسش خوب شده و من الان 10 روزه که خوردن لبنیات را از سر گرفتم . قرص کلسیم به جاش میخوردم کلسی کر ... تاثیری رو میزان شیرم نداشت نخوردن لبنیات ...طبق تجربه ام ماءالشعیر خیلی در افزایش شیرم موثر بوده (هر چند چاق کننده است ) همچنین ماکارونی هم شیرمو زیاد میکرد ... طبیعیه وزن اضافه نکردنش چون غذای کمکی اصلا" چاق کننده نیست بچه ها به غذا که بیفتن لاغر میکنن مخصوصا" که تقریبا همزمان با دندون درآوردن و آغاز فعالیت های حرکتیشونه . غذای کمکی را خیلی زود شروع کردین هرچند ظاهرا" مجبور شدید اما خیلی با احتیاط مواد را انتخاب کنید که حساسیت زا نباشن ... به سوپ خوردن که افتاد یک قاشق چایخوری روغن زیتون به سوپش اضافه کنید کره هم همچنین در افزیش وزنش موثره

مامان پوریا و آریا

آریا هم ماه پیش یعنی 5 به 6 فقط 50 گرم اضافه کرد چون دندونش خیلی اذیت کرد تا در اومد آریا یک مک میزد و ول میکرد فقط سرشیر را که ابکی بود می خورد و وزن نگرفت اما چون وزنش خوبه خیلی نگران نشدم ..شما هم سعی کنید حتما شیرتون را تا ته بخوره که مقوی تره و باعث افزایش وزن میشه .